Które miejscowości na mapie są ciekawe?

Na początku zwróćmy uwagę na Turcję - to kraj, który jest przepełniony kontrastami. Zwłaszcza ostatnio są one sporo bardziej dostrzegalne: głównie dlatego, że Turcja bardzo szybko rozwija się gospodarczo, ale przy tym jest coraz bardziej konserwatywnym społeczeństwem. Trochę to dziwne, ale nie zapomnijmy, iż Turcja przez lata była laickim państwem, liberalnym pod względem obyczajowym. Niech zatem zainteresują nas mapy turcja- Istanbul, najpotężniejsze miasto w Turcji to wyłącznie miły początek. Pysznego kebaba!

Turcja
Author: Grzegorz Jereczek
Source: http://www.flickr.com
Następny na liście będzie polski Wałbrzych - jeśli ktoś miał przyjemność widzieć film o nazwie Komornik, zapewne nie ma przesadnie pozytywnego zdania o owym mieście. Jednak zakup mapy walbrzych, potem gruntowne wyeksplorowanie jakby nie patrzeć niemałego miasta niejako spowoduje, że choć pewnie zauważymy dużo patologii i turpizmu, to jednak dojdziemy do takiego wniosku, iż wcale nie jest w Wałbrzychu aż tak słabo. No a poza tym, kiedy będziemy w Wałbrzychu wprost nie powinniśmy nie pojechać do niesamowitego zamku, jednego z najlepiej zachowanych w Polsce.Jeżeli jesteśmy akurat przy nieco niedocenionych polskich miastach, wspomnijmy odrobinę na temat Warszawy. Niektórzy ludzie mówią, że stolica Polski jest brzydka, zanieczyszczona, etc. Jeszcze inni zwykli się wyrażać trochę pozytywniej, zatem mówią, iż Wawa jest naprawdę fajna, lecz wyłącznie miejscami. Jednak kupno mapy walbrzych (zobacz stronę ) - przypomnijmy, że Wawa to nie wyłącznie ścisłe centrum, jest w stanie w dużym stopniu odmienić nasze postrzeganie. Realne, że odkryjemy rzeczywistą Warszawę! Naprawdę nasza stolica nie jest nieinteresująca. To nieco kontrowersyjne miasto, wiele stereotypów na jej temat powstało...

Na koniec oczywista oczywistość - Italia to piekielnie piękny kraj, który praktycznie każdemu jest w stanie się podobać. W wyłącznie jednym włoskim regionie odnaleźć można tak wiele niesamowitych atrakcji, że najzwyczajniej w świecie dojdziemy do takiego wniosku, iż chyba życia nie starczy na to by ujrzeć wszystko co najpiękniejsze w Italii. Czyli powinny nas interesować mapy Turcja - www.coraltravel.pl/wczasy/wyniki-wyszukiwania/panstwo:Turcja:3 - (wejdź na stronę ), to prawda, lecz skupmy się bardziej na poszczególnych regionach geograficznych. Sardynia albo Wenecja Euganejska są niezwykłe.