Jak zainteresowanie piłką nożną ma przełożenie na gry komputerowe, skąd się wziął fenomen serii piłkarskiej Fifa.

Piłka nożna to chyba najpopularniejszy sport na całym świecie, trudno się więc dziwić, że powstało wiele gier opierających się na rywalizacji dwóch zespołów piłkarskich.


stół bilardowy
Author: Javcon117*
Source: http://www.flickr.com


Jednak chyba nic nie dorówna ze względu na grywalność i funkcjonalność serii Fifa, jaka już od kilkunastu lat cieszy się ogromną popularnością wśród następnych pokoleń graczy. Każda kolejna odsłona to jeszcze lepsza grafika, możliwość wyboru najpopularniejszych obecnie piłkarzy, lecz również poprawiona mechanika gry. Dokładnie to prezentuje fifa 11 pc, ceneo.pl to wszystko można zobaczyć w kolejnych wersjach tego komputerowego hitu. Korzystając z zainteresowania tą serią zaczęły się pojawiać nowe tytuły, wiążące się z piłką nożną. Na przykład fifa street 2 przenosi grających na uliczne boiska w miastach całego świata.


dom - odbicie
Author: Chris Klüpfel
Source: http://www.flickr.com


Star Fitness 5
Author: Rafał Depa
Source: Rafał Depa


O ile typowe wersjeFify są typowymi zręcznościówkami, w których należy strzelić swoim przeciwnikom jak najwięcej bramek, to fifa manager stała się jedną z najlepszych sportowych strategii, jakie zostały do tej pory wydane. W tej grze gracz będzie się wcielał nie w piłkarzy, a w managera, który musi swoim zespołem pokierować. Gra jest naprawdę mocno rozbudowana i daje naprawdę dużo możliwości, trzeba przecież zarządzać każdym aspektem prowadzenia takiej drużyny.

Jeżeli przedstawione w tym poście informacje są według Ciebie fascynujące, to dodatkowo, który zamieszcza analogiczne artykuły.

Do dyspozycji jest blisko tysiąc klubów, trzydzieści pięć tysięcy piłkarzy i mnóstwo statystyk, na jakich można się opierać podczas swoich decyzji.
Pasjonatom tego typu formy rozrywki fifa manager 12 zapewni wiele długich godzin grania, ale też mnóstwo radości, jak się osiągnie cele, które się zaplanowało.