Gadżet dla poszukujących przygód

Aktywność fizyczna to zasadniczy element zdrowego stylu życia. Sport to zdrowie, a jego uprawianie pozytywnie wpływa na ciało i ducha. Rower, górskie wycieczki, narty, snowboard - bez względu na porę roku powinniśmy być aktywnym!

Wakacyjny czas szczególnie sprzyja wyczynom sportowym. Dodatkowo, wraz z postępem technologicznym możemy przenieść na ekran swoje niezwykłe ewolucje, mając szansę pochwalenia się nimi przed bliskimi.

Szukasz ciekawych informacji? To dobrze, ta strona internetowa last minute z niemiec na pewno Cię zaciekawi, ponieważ są tam wiele niezwykle ciekawych danych.

Obecnie, na rynku znajdziemy dużo ciekawych modeli kamer, które pozwalają na łatwe filmowanie. Jeszcze nie tak dawno byliśmy zmuszeni obmyślać plan na wykorzystanie zwykłej kamery.

Te jak wiemy, nie miały specjalnych mocowań, natomiast przy kontakcie z wodą groziło im całkowite zniszczenie. Producenci kamer zauważyli zapotrzebowanie na tzw.

Czy podnoszony temat wpadł Ci w oko? Jeżeli tak, to pójdź do oferty (http://www.magazynauto.pl/wiadomosci/cupra-formentor-w-najbardziej-sportowej-wersji-z-silnikiem-2-5-r5,aid,580) i zobacz informacje, w które obfituje odmienny serwis.

kamery sportowe i „zasypali” nas sprzętem dla rządnych przygód użytkowników.

GoPro Hero 4
Author: Dave Jones
Source: http://www.flickr.com
Od pewnego czasu jednym z bardziej pożądanych akcesoriów dla amatorów sportów wyczynowych są kamery GoPro, które pozwalają na swobodne utrwalanie ewolucji. Poprawiona niedawno kamera GoPro HERO 4 Silver umożliwia rejestrowanie wideo 4K oraz wykonywanie 12-megapikselowych zdjęć zdjęć z prędkością do 30 na sekundę.

Kolejnym sprzętem godnym bliższego poznania jest Sony HDR-AS100 ((polecany sklep)), która zdumiewa doskonałą jakością wykonania oraz rewelacyjną jakością obrazu. Kamera robi również zdjęcia, pojedyncze i cykliczne. Dobrze sprawdza się podczas rowerowych podróży czy za sprawą wodoodpornego etui - w trakcie kąpieli morskich.

GoPro
Author: John Biehler
Source: http://www.flickr.com
Elektroniczne gadżety to obecnie stały element kolekcji prezentów stworzonych dla dzieci i dorosłych. Ich popularność trwa bezustannie, a co pewien czas pojawiają się ciekawe nowości i okazje, bijące na głowę poprzedników. Kamera sportowa to produkt, który na pewno znajdzie wykorzystanie.

Dzięki odpowiednim akcesoriom możemy przyczepić ją do kasku, motocykla, kijka do nordic walkingu czy spacerówki dziecka. Takie eksperymenty to naprawdę znakomita zabawa, dzięki której upamiętnimy fascynujące chwile i spojrzymy na otaczającą nas przestrzeń z innej perspektywy.