Czy wiesz, co Twoje dzieci robią w internecie? Trzeba to kontrolować!

W dzisiejszych czasach dzieci z pewnością o wiele więcej godzin spędzają przed komputerem niż na podwórku. Jeżeli Twoje dziecko również takie jest - a pewnie tak - musisz zwracać baczną uwagę na to, co właściwie Twoja pociecha robi w sieci. Nie da się chyba ukryć, że internet jest pełen niebezpieczeństw i treści, których dzieci bez wątpienia nie powinny oglądać. Jeżeli zatem Twoje dziecko musi spędzać dużo czasu przy komputerach, powinnaś mieć nad tym pełną kontrolę.
Sprawdź, w jakie gry gra Twoja pociecha


dowiedz się więcej
Author: Airwolfhound - Over 1 million views, thanks :-)
Source: http://www.flickr.com
Tym, co dzieci zwykle robią w sieci jest granie w wszelkiego rodzaju gry komputerowe. Jeśli chcesz być wyjątkowo odpowiedzialnym rodzicem, na pewno powinieneś wiedzieć, które tytuły konkretnie wybiera Twoje dziecko. Chyba każdy z nas świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że gry pełne agresji czy zawierające sceny seksualne nie są dobre dla dzieci. Na szczęście jest sporo tytułów, po które Twoje dzieci mogą sięgać bez żadnych obaw. Są to zwłaszcza wszelkiego typu gry towarzyskie, w które dzieci mogą grać wspólnie ze swoimi przyjaciółmi. Gry towarzyskie zazwyczaj kojarzą nam się z różnego rodzaju grami karcianymi, jednakże nie tylko - są również na rynku gry takie jak na przykład gry Farma, w których dzieci mogą uprawiać własne gospodarstwo - dowiedz się więcej.

Jeżeli ten tekst jest według Ciebie interesujący to sprawdź serwis, w którym przeczytasz podobne informacje. One na pewno będą dla Ciebie użyteczne.

Gry Farma to znakomite pomysły na angażowanie Twojego dziecka, zajęcie mu wolnego czasu oraz rozwijanie w nim wszelkiego rodzaju zdolności, których bez wątpienia nie nabędzie grając w tytuły pełne agresji. Okazuje się zatem, że nie wszystkie gry są złe - jeżeli będziesz mieć czujne oko na swoje dzieci, bez wątpliwości będą one wybierać tyko godne zaufania tytuły, które dodatkowo pomogą rozwijać ich mózg.


gry towarzyskie
Author: liketearsintherain's buddy icon
Source: www.flickr.com
Nadzoruj rozmowy swojego dziecka!


Inną istotną sprawą jest równie to, z kim najczęściej rozmawia Twoje dziecko - bez wątpliwości wiesz, iż w sieci często swoich ofiar szukają różnego rodzaju ludzie mający złe zamiary - przykładowo pedofile. Jeśli Twoje dziecko kontaktuje się ze swoimi znajomymi, oczywiście powinnaś się cieszyć\radować, jednakże zawsze musisz sprawdzać wszelkie podejrzane kontakty utrzymywane przez Twoje dziecko.


Internet z jednej strony oczywiście jest pełny zagrożeń, jednakże Twojemu dziecku nie może się stać jeżeli będzie korzystać z internetu z głową.

Nie wiesz, czy ten tekst jest tym, czego szukasz? Odpowiedź to: tak - ponieważ te praktyczne wskazówki (www.gadzetyupominki.com/opaski-silikonowe-c-10.html) mają użyteczne dane. Wejdź tutaj i przekonaj się sam.

Internet oferuje również mnóstwo możliwości, które warto wykorzystać!